Prowadzenie imprez

Po wcześniejszym ustaleniu, prowadzimy imprezę zgodnie z Państwa oczekiwaniami odnośnie zabaw integracyjnych, oczepinowych i konferansjerki.

Muzyka

Zespół DORADO to „żywe” instrumenty oraz cztery wokale – jeden żeński i trzy męskie. Wykonujemy zróżnicowany repertuar muzyczny począwszy od lat 60-tych, przez 80-te, aż po współczesne hity popowe, biesiadę i na muzyce disco polo skończywszy.
Repertuar wykonywany jest w całości na żywo!

Set DJ

Na życzenie naszych klientów możemy przygotować podczas imprezy sety DJ-skie, odtwarzając wcześniej wybraną przez Państwa muzykę, która dopełni oczekiwania Wasze i Waszych gości.

Transport

Zespół DORADO jest z Wągrowca (woj. wielkopolskie), co nie stanowi problemu, aby dotrzeć w każdy, nawet najodleglejszy, zakątek Polski czy Europy. Pojedziemy tam, gdzie nas zaprosicie

Dekoracja światłem

Posiadamy oświetlenie, dzięki któremu Państwa przyjęcie weselne, impreza firmowa, event, urodziny, czy studniówka zyskają szczególny i niepowtarzalny klimat, a co za tym idzie, gwarantujemy, że zaskoczycie swych gości.
Każda aranżacja świetlna jest przemyślana, konsultowana i dopasowana do potrzeb Klienta.
Dekoracja światłem zmieni wygląd każdej najzwyklejszej sali w nowe atrakcyjne wnętrze, a nowoczesnym obiektom doda blasku i klimatu. Oświetlenie dopasujemy do odcienia serwetek na stołach, szarf na krzesłach, czy dekoracji kwiatowych.

Przykładowe kreacje światła

Przykłady kreacji światła przed i po …